info@plaadimehed.ee
+372 505 6208
Tööstusalade plaatimine
  Vannitubade plaatimine
  Basseinide plaatimine
  Aurusaunade plaatimine
  Tööstusalade plaatimine
  Looduskivitööd
  Rõdude plaatimine

Kaubandus- ja tööstusruumide plaatimine

1. Ettevalmistavad- ja tasandustööd.

Plaatimistööd algavad pindade ettevalmistamisest. Pinnad tuleb puhastada tolmust, rasvast, vahast jne. Kõik lahtised kihid eemaldatakse. Põrandate tasapinnalisust kontrollitakse sirge latiga. Vajadusel tuleb pinnad tasandada. Enne tasandamist tuleb pinnad kruntida nakkedispersiooniga. Tasandussegu peab valima vajaliku tugevusastmega.


2. Plaatimine.

Kuna kaubandus- ja tööstuslikud ruumid peavad taluma suurt koormust, on väga oluline valida vastavalt koormusele õige plaadisegu. Väga suurt koormust taluma pidavatele põrandatele peaks kasutama isetasanduvat plaadisegu, mis tasandab aluspinna ja plaadi väiksemad ebatasasused ja tagab täieliku kontakti plaadi ja liimikihi vahel kerge vajutusega. Peale plaatimist pinnad vuugitakse. Vuugisegu tuleb valida vastavalt vuukide laiusele, sügavusele ja vajaliku tugevusastmega. Tööstuslikud põrandad peaks vuukima epoksüüdvuugiainega, mis on kemikaalide kindel ja väga vastupidav.

Peale vuukimist silikoonitakse põrandate deformatsioonivuugid, kust puhastatakse eelnevalt sinna sattunud vuugisegu. Suurtel põrandatel peavad deformatsioonivuugid jagama plaatkatte 25...40 m² osadeks nii, et osade külgede suhe ei oleks väiksem, kui 1:2. Kui deformatsioonivuukidele mõjuvad koormused, mis võivad plaadiservi purustada, tuleb deformatsioonivuuki tugevdada. Selleks kasutatakse vastavalt vajadusele kas plastikust, või metallist spetsiaalseid deformatsioonivuugi liiste.

 

Plaadimehed OÜ aitab kõigi eelpool nimetatud plaatimistööde osas nõu ja jõuga.
Töö hinnangulise maksumuse teadasaamiseks küsi hinnapakkumist.

Tulemuslik tööstusruumide plaatimine eeldab professionaalseid vahendeid ning seetõttu kasutame tingimustesse sobivaid ja kvaliteetseid materjale. Tehtud tööle anname garantii.

Vaata Plaadimehed OÜ tehtud tööde pilte GALERIIST.

Vaata ka teisi meie poolt pakutavaid teenuseid:

avaleht - plaatimine ja plaatimistööd

 

KÜSI HINNAPAKKUMIST