25 aastat plaatimise kogemust. Tegijate valik!

Paigaldame keraamilisi plaate, mosaiikplaate, klinkerplaate ja looduskivi. Enamik meie projektidest on suuremahulised või erilahendust vajavad plaatimis- looduskivitööd.

Teostame töid oma meeskonnaga. Suuremates projektides kaasame ka väiksemaid alltöövõtjaid ja vabakutselisi meistreid. Nii peatöö- kui alltöövõtjana tuleb meie teenusega kaasa osavõtlik ja asjatundlik projektijuhtimine. Meile meeldib suhelda arhitektide, koduomanike, ehitajate, ehitusjuhtide ja sisekujundajatega, et klient saaks lahenduse, mida ta soovib.

Valime materjalid pigem klass kõrgemad esitatud nõuetest. Tänu profiklassi segudele, liimidele ja vuukidele tuleb meil garantiiremonti üliharva teostada.

Vannitoad, köögid, terrassid, majapidamisruumid ja garaažid. Need on klassikalised kohad, kus plaadid on oma praktilisuse tõttu alati hinnas olnud.

Suuremõõtmeliste slab’ide tulekuga on plaat jõudnud üha enam ka eluruumidesse. Näiteks Das Haus arenduse Penthouse’i paigaldasime 1,6 x 3,2 meetrised plaadid nii sanitaar-kui eluruumide põrandale ning ka selle eksklusiivse hoone üldalade põrandatele. Samas majas paigaldasime kahes korteris ka looduskivi ja tegime kaitsetöötluse. Kalasaba muster, kuus- ja kaheksanurksed plaadid. Luksuslikud ja praktilised lahendused. Kõike oleme teinud! Konsulteerime ja anname nõu.

Võta meiega ühendust

Pakume terviklikke basseinide plaatimisteenuseid, sealhulgas krohvimist, hüdroisolatsiooni lahendusi ja paigaldamist. 

Meie käekirja võib ära tunda mitmete SPA-de interjöörides, näiteks Grand Rose’s ja Viimsi SPA-s. Oleme teostanud hulgaliselt eramute ja villade sauna- ja basseinikomplekse.

Suurtest basseinidest on meie tehtud Sõle spordikeskuse basseinid, Saksa gümnaasiumi bassein, Karhula ujula Soomes, Rakvere Aqua suur bassein, Õismäe ujula basseinid.

Võta meiega ühendust

Plaat on vastupidav, kriimustuskindel ja kergesti hooldatav materjal. Seetõttu kasutatakse seda tootmise- ja äripindade puhul väga palju. Oleme teinud plaatimistöid erinevatele tööstushoonetele ja kaubanduspindadele (N: Paide Maksimarket 5000 m2). Meil on kogemused autosalongidega (N: Ford Info-Auto, KIA, Viking Motors), majatehastega, töökodadega, restoranide saalide ja suurköökidega (N: Solarise köögid, Põhja-Tallinna Regionaalhaigla 3000 m2 suurköök koos EPO-vuukimisega). Meile on plaatimistööd usaldanud ka paljud hotellid. Näiteks Meritonile renoveerisime 180 sanitaarruumi ja Porto Francos plaatisime 88 tuba.

Võta meiega ühendust

Kas võiksime olla plaatimistööde teostaja ka sinu projektis?

+372 528 4832 info@plaadimehed.ee